ru
Magazine
ro ru

Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă

Produs Partener
New Trendy
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 1
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 2
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 3
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 4
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 5
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 6
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 7
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 1
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 2
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 3
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 4
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 5
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 6
Cabină de duș New Trendy K-0806 Сabină deschisă photo 7
Credit 0% | 8 luni
În stoc
Cod:
00-01037140-004
Vă recomandăm să verificați disponibilitatea la consultant înainte de a cumpăra.
Numărul de uși
1
Amplasarea căzii
universal
Grosimea pereților
8 mm
Construcția ușilor
leagăn
Vezi mai mult
14 479 lei
Cashback 724 lei
Livrare Gratuită
Pick-up din magazin
Disponibil în 1 magazin

Produse similare

Cabină de duș New Trendy K-0450 Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy K-0450
Сabină deschisă
Cashback
585
lei
Cabine de dus New Trendy K-0804 Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabine de dus New Trendy K-0804
Сabină deschisă
Cashback
638
lei
Cabină de duș New Trendy K-0807 Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy K-0807
Сabină deschisă
Cashback
725
lei
Cabină de duș New Trendy K-0468 Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy K-0468
Сabină deschisă
Cashback
616
lei
Cabină de duș New Trendy K-0231 Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy K-0231
Сabină deschisă
Cashback
571
lei
Cabină de duș New Trendy K-0577 Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy K-0577
Сabină deschisă
Cashback
660
lei
Cabină de duș New Trendy K-0532 Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy K-0532
Сabină deschisă
Cashback
649
lei
Cabină de duș New Trendy K-0789 Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy K-0789
Сabină deschisă
Cashback
742
lei
Cabină de duș New Trendy D-0117A/ D-0084B Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy D-0117A/ D-0084B
Сabină deschisă
Cashback
749
lei
Cabină de duș New Trendy K-0469 Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy K-0469
Сabină deschisă
Cashback
649
lei

Alți vizitatori au mai cumpărat

Cadă de baie Polimat Classic Acril
0%
8 luni
Cadă de baie Polimat Classic
Acril
Cashback
268
lei
Baterie lavoar Ferro BAQ2BLC mono comandă
0%
6 luni
Baterie lavoar Ferro BAQ2BLC
mono comandă
Cashback
74
lei
Cap de duș Ferro Mattiono S310 Alamă/ lucioasă
Cap de duș Ferro Mattiono S310
Alamă/ lucioasă
Cashback
17
lei
Cap de duș Ferro Lido S13 Alamă/ lucioasă
Cap de duș Ferro Lido S13
Alamă/ lucioasă
Cashback
15
lei
Cap de duș Ferro Jive Plastic / Mat
0%
4 luni
Cap de duș Ferro Jive
Plastic / Mat
Cashback
38
lei
Furtun de duș Ferro W47 Metal/ lustruită
Furtun de duș Ferro W47
Metal/ lustruită
Cashback
11
lei
Rigolă de duș Creavit FS155 Inox
Rigolă de duș Creavit FS155
Inox
Cashback
19
lei
Baterie lavoar Ferro Vitto BVI2VL mono comandă
0%
6 luni
Baterie lavoar Ferro Vitto BVI2VL
mono comandă
Cashback
76
lei
Rigolă de duș Creavit DK880-P1 Inox
0%
4 luni
Rigolă de duș Creavit DK880-P1
Inox
Cashback
42
lei
Baterie pentru duș Remer REMIX 31 M Alamă
0%
4 luni
Baterie pentru duș Remer REMIX 31 M
Alamă
Cashback
56
lei

Recent văzute

Căști Sony WF-1000XM5 Black Fără fir/ Personal
0%
6 luni
Căști Sony WF-1000XM5 Black
Fără fir/ Personal
Cashback
180
lei
Râşniţă pentru condimente Circle Joy CJ-EG08 Cuțit rotativ / / Silver
0%
12 luni
Râşniţă pentru condimente Circle Joy CJ-EG08
Cuțit rotativ / / Silver
Masă de călcat Artex Ant Clasic/ Multicolor
Masă de călcat Artex Ant
Clasic/ Multicolor
Cashback
28
lei
Chiuvetă Florentina Lipsi 780 P 78 x 51 / Piatră artificială / Champagne
0%
8 luni
Chiuvetă Florentina Lipsi 780 P
78 x 51 / Piatră artificială / Champagne
Cashback
210
lei
Tigaie Gorenje GPCI240R Tigaie-grill / / Red
0%
12 luni
Tigaie Gorenje GPCI240R
Tigaie-grill / / Red
Fotoliu Dizayno Home Vega Brown Yellow
Fotoliu Dizayno Home Vega
Brown Yellow
Cashback
360
lei
Scaun camping Outwell Catamarca Poliester / Black
0%
4 luni
Scaun camping Outwell Catamarca
Poliester / Black
Cashback
38
lei

Află primul despre ofertele noastre exclusive.

Scrie-ne, laudă-ne sau fă o reclamație.

Experiența ta contează