ru
Magazine
ro ru

Cădiță de duș New Trendy Cantare R55 B-0382 Semicirculară

Produs Partener
New Trendy
Cădiță de duș New Trendy Cantare R55 B-0382 Semicirculară photo 1
Cădiță de duș New Trendy Cantare R55 B-0382 Semicirculară photo 2
Cădiță de duș New Trendy Cantare R55 B-0382 Semicirculară photo 1
Cădiță de duș New Trendy Cantare R55 B-0382 Semicirculară photo 2
Credit 0% | 8 luni
În stoc
Cod:
00-01062435-002
Vă recomandăm să verificați disponibilitatea la consultant înainte de a cumpăra.
Forma
Semicirculară
Material
Acril
Vezi mai mult
3 399 lei
Cashback 170 lei
Livrare Gratuită
Pick-up din magazin
Disponibil în 1 magazin

Produse similare

Cădiță de duș New Trendy Mild Stone B-0582 Pentagonal
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Mild Stone B-0582
Pentagonal
Cashback
220
lei
Cădiță de duș New Trendy Mild Stone B-0561 Pentagonal
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Mild Stone B-0561
Pentagonal
Cashback
220
lei
Cădiță de duș New Trendy Azura B-0416 Dreptunghiulară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Azura B-0416
Dreptunghiulară
Cashback
196
lei
Cădiță de duș New Trendy Maxima L B-0386 Semicirculară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Maxima L B-0386
Semicirculară
Cashback
202
lei
Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0136 Pătrată
0%
6 luni
Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0136
Pătrată
Cashback
133
lei
Cădiță de duș New Trendy Columbus B-0332 Dreptunghiulară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Columbus B-0332
Dreptunghiulară
Cashback
190
lei
Cădiță de duș New Trendy Azura B-0417 Pentagonal
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Azura B-0417
Pentagonal
Cashback
196
lei
Cădiță de duș New Trendy Columbus B-0333 Dreptunghiulară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Columbus B-0333
Dreptunghiulară
Cashback
188
lei
Cădiță de duș New Trendy Azura B-0365 Pentagonal
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Azura B-0365
Pentagonal
Cashback
155
lei
Cădiță de duș New Trendy Lido B-0312 Semicirculară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Lido B-0312
Semicirculară
Cashback
208
lei

Alți vizitatori au mai cumpărat

Baterie lavoar Ferro BAQ2BLC mono comandă
0%
6 luni
Baterie lavoar Ferro BAQ2BLC
mono comandă
Cashback
74
lei
Cap de duș Ferro Mattiono S310 Alamă/ lucioasă
Cap de duș Ferro Mattiono S310
Alamă/ lucioasă
Cashback
17
lei
Cap de duș Ferro Lido S13 Alamă/ lucioasă
Cap de duș Ferro Lido S13
Alamă/ lucioasă
Cashback
15
lei
Cap de duș Ferro Jive Plastic / Mat
0%
4 luni
Cap de duș Ferro Jive
Plastic / Mat
Cashback
38
lei
Cap de duș Ferro DSN07 Alamă/ lucioasă
0%
6 luni
Cap de duș Ferro DSN07
Alamă/ lucioasă
Cashback
87
lei
Baterie lavoar Ferro Vitto BVI2VL mono comandă
0%
6 luni
Baterie lavoar Ferro Vitto BVI2VL
mono comandă
Cashback
76
lei
Cabină de duș New Trendy L D-0400A/ D-0219B Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy L D-0400A/ D-0219B
Сabină deschisă
Cashback
749
lei
Rigolă de duș Creavit FS155 Inox
Rigolă de duș Creavit FS155
Inox
Cashback
19
lei
Baterie pentru duș Remer REMIX 31 M Alamă
0%
4 luni
Baterie pentru duș Remer REMIX 31 M
Alamă
Cashback
56
lei
Lavoar Creavit Su Dreptunghiular/ deasupra blatului/ White
0%
6 luni
Lavoar Creavit Su
Dreptunghiular/ deasupra blatului/ White
Cashback
128
lei

Recent văzute

Vopsea auto Maxi Color MX3002 3002 400 ml/ Universal
Vopsea auto Maxi Color MX3002 3002
400 ml/ Universal
Cashback
3
lei
Cutii pentru automate Scame 633.2021 Plastic / IP55
Cutii pentru automate Scame 633.2021
Plastic / IP55
Cashback
25
lei
Detergent Ariel Pods Color 7.5 kg Număr spălări: 28
Detergent Ariel Pods Color 7.5 kg
Număr spălări: 28
Cashback
20
lei
Spumă activă Grass Active Foam Effect / caroserie
Spumă activă Grass Active Foam Effect
/ caroserie
Cashback
71
lei
Filtru de ulei Mahle OX 1301D MHL-OX 1301D
Filtru de ulei Mahle OX 1301D
MHL-OX 1301D
Cashback
14
lei
Suflantă de frunze Yato YT-85180 / Red
0%
4 luni
Suflantă de frunze Yato YT-85180
/ Red
Cashback
42
lei
Filtru de ulei Wix Filters WL7539 WX-WL7539
Filtru de ulei Wix Filters WL7539
WX-WL7539
Cashback
10
lei
Filtru de ulei Wix Filters WL7456 WX-WL7456
Filtru de ulei Wix Filters WL7456
WX-WL7456
Cashback
6
lei

Află primul despre ofertele noastre exclusive.

Scrie-ne, laudă-ne sau fă o reclamație.

Experiența ta contează