ru
Magazine
ro ru

Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante

Produs Partener
New Trendy
Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante photo 1
Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante photo 2
Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante photo 3
Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante photo 4
Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante photo 5
Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante photo 1
Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante photo 2
Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante photo 3
Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante photo 4
Paravane de duș New Trendy Diora Shower Door Transparent / glisante photo 5
Credit 0% | 8 luni
În stoc
Cod:
00-01062900
Vă recomandăm să verificați disponibilitatea la consultant înainte de a cumpăra.
Lățimea
120 cm
Înălțimea
200 cm
Finisaj
Chrome
Construcția ușilor
glisante
Vezi mai mult
4 239 lei
Cashback 212 lei
Livrare Gratuită
Pick-up din magazin
Disponibil în 1 magazin

Produse similare

Paravane de duș New Trendy New Soleo Bathtub Screen Hinged Transparent / leagăn
0%
8 luni
Paravane de duș New Trendy New Soleo Bathtub Screen Hinged
Transparent / leagăn
Cashback
232
lei
Paravane de duș New Trendy New Soleo Bathtub Screen Hinged Transparent / leagăn
0%
8 luni
Paravane de duș New Trendy New Soleo Bathtub Screen Hinged
Transparent / leagăn
Cashback
264
lei
Paravane de duș New Trendy Shower Door Superia Transparent / leagăn
0%
8 luni
Paravane de duș New Trendy Shower Door Superia
Transparent / leagăn
Cashback
243
lei
Paravane de duș New Trendy Velio Transparent / fară ușă
0%
8 luni
Paravane de duș New Trendy Velio
Transparent / fară ușă
Cashback
260
lei
Paravane de duș New Trendy New Soleo Bathtub Screen Hinged Transparent / fară ușă
0%
8 luni
Paravane de duș New Trendy New Soleo Bathtub Screen Hinged
Transparent / fară ușă
Cashback
260
lei
Paravane de duș New Trendy New Soleo Bathtub Screen Hinged Transparent / Fară ușă
0%
8 luni
Paravane de duș New Trendy New Soleo Bathtub Screen Hinged
Transparent / Fară ușă
Cashback
270
lei
Paravane de duș New Trendy Trex Transparent / pliante
0%
8 luni
Paravane de duș New Trendy Trex
Transparent / pliante
Cashback
198
lei
Paravane de duș New Trendy New Soleo Bathtub Screen Hinged Transparent / fară ușă
0%
8 luni
Paravane de duș New Trendy New Soleo Bathtub Screen Hinged
Transparent / fară ușă
Cashback
249
lei
Paravane de duș New Trendy Trex Transparent / pliante
0%
8 luni
Paravane de duș New Trendy Trex
Transparent / pliante
Cashback
229
lei
Paravane de duș New Trendy Trex Transparent / pliante
0%
8 luni
Paravane de duș New Trendy Trex
Transparent / pliante
Cashback
196
lei

Alți vizitatori au mai cumpărat

Baterie lavoar Ferro BAQ2BLC mono comandă
0%
6 luni
Baterie lavoar Ferro BAQ2BLC
mono comandă
Cashback
74
lei
Cap de duș Ferro Mattiono S310 Alamă/ lucioasă
Cap de duș Ferro Mattiono S310
Alamă/ lucioasă
Cashback
17
lei
Cap de duș Ferro Lido S13 Alamă/ lucioasă
Cap de duș Ferro Lido S13
Alamă/ lucioasă
Cashback
15
lei
Cap de duș Ferro Jive Plastic / Mat
0%
4 luni
Cap de duș Ferro Jive
Plastic / Mat
Cashback
38
lei
Cap de duș Ferro DSN07 Alamă/ lucioasă
0%
6 luni
Cap de duș Ferro DSN07
Alamă/ lucioasă
Cashback
87
lei
Baterie lavoar Ferro Vitto BVI2VL mono comandă
0%
6 luni
Baterie lavoar Ferro Vitto BVI2VL
mono comandă
Cashback
76
lei
Cabină de duș New Trendy L D-0400A/ D-0219B Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy L D-0400A/ D-0219B
Сabină deschisă
Cashback
749
lei
Rigolă de duș Creavit FS155 Inox
Rigolă de duș Creavit FS155
Inox
Cashback
19
lei
Baterie pentru duș Remer REMIX 31 M Alamă
0%
4 luni
Baterie pentru duș Remer REMIX 31 M
Alamă
Cashback
56
lei
Lavoar Creavit Su Dreptunghiular/ deasupra blatului/ White
0%
6 luni
Lavoar Creavit Su
Dreptunghiular/ deasupra blatului/ White
Cashback
128
lei

Recent văzute

Bandă de alergat Sportmann BestRun Lite 14.8 km/ h/ 100 kg/ Black
Bandă de alergat Sportmann BestRun Lite
14.8 km/ h/ 100 kg/ Black
Cashback
600
lei
Soluție Xavax Special 111284 Lichid/ pentru curățarea sistemului de lapte
Soluție Xavax Special 111284
Lichid/ pentru curățarea sistemului de lapte
Cashback
7
lei
Plită încorporabilă pe gaz Bauer GH-302SS02 Sticlă călită / Inox
0%
4 luni
Plită încorporabilă pe gaz Bauer GH-302SS02
Sticlă călită / Inox
Cashback
46
lei
Mâner HMS UW03 Metal
Mâner HMS UW03
Metal
Cashback
14
lei
Ochelari pentru înot Nils NQG660MAF Pentru adulți/ Silicon
Ochelari pentru înot Nils NQG660MAF
Pentru adulți/ Silicon
Cashback
12
lei
Ghiveci pentru flori Ikea Nypon Gray / Polipropilenă / Pe pervaz
Ghiveci pentru flori Ikea Nypon
Gray / Polipropilenă / Pe pervaz
Cashback
16
lei
Mănuși de protecție Covent PLSTRCRA11 Poliester / Blue
Mănuși de protecție Covent PLSTRCRA11
Poliester / Blue
Cashback
1
lei

Află primul despre ofertele noastre exclusive.

Scrie-ne, laudă-ne sau fă o reclamație.

Experiența ta contează