ru
Magazine
ro ru

Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0141 Dreptunghiulară

Produs Partener
New Trendy
Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0141 Dreptunghiulară photo 1
Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0141 Dreptunghiulară photo 2
Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0141 Dreptunghiulară photo 1
Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0141 Dreptunghiulară photo 2
Credit 0% | 8 luni
În stoc
Cod:
00-01037169-002
Vă recomandăm să verificați disponibilitatea la consultant înainte de a cumpăra.
Forma
Dreptunghiulară
Material
Acril
Vezi mai mult
4 249 lei
Cashback 212 lei
Livrare Gratuită
Pick-up din magazin
Disponibil în 1 magazin

Produse similare

Cădiță de duș New Trendy Mild Stone B-0582 Pentagonal
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Mild Stone B-0582
Pentagonal
Cashback
220
lei
Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0422 Pătrată
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0422
Pătrată
Cashback
258
lei
Cădiță de duș New Trendy Lido B-0272 Dreptunghiulară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Lido B-0272
Dreptunghiulară
Cashback
230
lei
Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0172 Dreptunghiulară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Cantare B-0172
Dreptunghiulară
Cashback
238
lei
Cădiță de duș New Trendy Cantare R55 B-0382 Semicirculară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Cantare R55 B-0382
Semicirculară
Cashback
170
lei
Cădiță de duș New Trendy Mild Stone B-0561 Pentagonal
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Mild Stone B-0561
Pentagonal
Cashback
220
lei
Cădiță de duș New Trendy Azura B-0416 Dreptunghiulară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Azura B-0416
Dreptunghiulară
Cashback
196
lei
Cădiță de duș New Trendy Maxima L B-0386 Semicirculară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Maxima L B-0386
Semicirculară
Cashback
202
lei
Cădiță de duș Polimat Geos Pătrată
0%
8 luni
Cădiță de duș Polimat Geos
Pătrată
Cashback
263
lei
Cădiță de duș New Trendy Columbus B-0332 Dreptunghiulară
0%
8 luni
Cădiță de duș New Trendy Columbus B-0332
Dreptunghiulară
Cashback
190
lei

Alți vizitatori au mai cumpărat

Baterie lavoar Ferro BAQ2BLC mono comandă
0%
6 luni
Baterie lavoar Ferro BAQ2BLC
mono comandă
Cashback
74
lei
Cap de duș Ferro Mattiono S310 Alamă/ lucioasă
Cap de duș Ferro Mattiono S310
Alamă/ lucioasă
Cashback
17
lei
Cap de duș Ferro Lido S13 Alamă/ lucioasă
Cap de duș Ferro Lido S13
Alamă/ lucioasă
Cashback
15
lei
Cap de duș Ferro Jive Plastic / Mat
0%
4 luni
Cap de duș Ferro Jive
Plastic / Mat
Cashback
38
lei
Cap de duș Ferro DSN07 Alamă/ lucioasă
0%
6 luni
Cap de duș Ferro DSN07
Alamă/ lucioasă
Cashback
87
lei
Baterie lavoar Ferro Vitto BVI2VL mono comandă
0%
6 luni
Baterie lavoar Ferro Vitto BVI2VL
mono comandă
Cashback
76
lei
Cabină de duș New Trendy L D-0400A/ D-0219B Сabină deschisă
0%
8 luni
Cabină de duș New Trendy L D-0400A/ D-0219B
Сabină deschisă
Cashback
749
lei
Rigolă de duș Creavit FS155 Inox
Rigolă de duș Creavit FS155
Inox
Cashback
19
lei
Baterie pentru duș Remer REMIX 31 M Alamă
0%
4 luni
Baterie pentru duș Remer REMIX 31 M
Alamă
Cashback
56
lei
Lavoar Creavit Su Dreptunghiular/ deasupra blatului/ White
0%
6 luni
Lavoar Creavit Su
Dreptunghiular/ deasupra blatului/ White
Cashback
128
lei

Recent văzute

Anvelope Linglong Sport Master 255/ 35 R19 96Y XL Vară/ Autoturism
0%
6 luni
Anvelope Linglong Sport Master 255/ 35 R19 96Y XL
Vară/ Autoturism
Cashback
76
lei
Anvelope Starmaxx Icegripper W850 205/ 55 R17 91H Iarnă/ Autoturism
Anvelope Starmaxx Icegripper W850 205/ 55 R17 91H
Iarnă/ Autoturism
Cashback
82
lei
Anvelope Starmaxx Icegripper W850 225/ 50 R17 98V Iarnă/ Autoturism
Anvelope Starmaxx Icegripper W850 225/ 50 R17 98V
Iarnă/ Autoturism
Cashback
76
lei
Tigaie Voeux L' Amour ST-114 Universală / 27 cm / Red
Tigaie Voeux L' Amour ST-114
Universală / 27 cm / Red
Cashback
75
lei
Dulap Fortuna Econobox 159.1 x 54.4 x 190.5 / DSP / White
Dulap Fortuna Econobox
159.1 x 54.4 x 190.5 / DSP / White
Cashback
207
lei
Plafonieră Dekora CER INSTELAT Sticlă
Plafonieră Dekora CER INSTELAT
Sticlă
Cashback
17
lei
Baterie de artificii Enigma ROYAL 5 49 focuri
Baterie de artificii Enigma ROYAL 5
49 focuri
Cashback
39
lei
Filtru Fratelli Fortis 00546H112 1/2 " / F / F
Filtru Fratelli Fortis 00546H112
1/2 " / F / F
Cashback
37
lei
Uscător de rufe Sepio 2422 Pe tavan/ Oțel
Uscător de rufe Sepio 2422
Pe tavan/ Oțel
Cashback
24
lei

Află primul despre ofertele noastre exclusive.

Scrie-ne, laudă-ne sau fă o reclamație.

Experiența ta contează